Posveti

Posveti skupine SRCE so namenjeni vprašanjem, ki zadevajo razporočene in njihovo vlogo v Cerkvi. Predstavljajo tematski okvir, v katerem poglobljeno osvetlimo določena vprašanja in poskušamo najti najbolj primerne odgovore. Na posvete povabimo strokovnjake s področja, kateremu je posvet namenjen. Njihovi prispevki in izkušnje nam pomagajo pri našem delu in našem življenju.

Posvet 2009 OTROCI IN RAZVEZA

Posvet 2007 POT SRCA

Posvet 2005 MESTO RAZPOROČENIH V CERKVI - MOŽNOSTI, PRILOŽNOSTI, IZZIVI

Letovanja

Letovanja so počitniška druženja razporočenih in njihovih otrok. Poudarek je na sproščenosti, počitnikovanju in prijetnih doživetjih. Organizacija zato prinaša s seboj tudi vprašanje, na kakšen način in kje lahko razporočeni s svojimi družinami najdejo prostor za svoje počitnikovanje, ki bo cenovno ugodno in doživetij polno. V poseben izziv nam je tudi duhovno vodstvo in pomoč, ki nam ju nudijo naši jezuiti.

Letovanje MURTER 2010

Letovanje MURTER 2009